Alternativní cesta je vybrat jméno, které nemá nic společného s tím, co firma vlastně dělá. Je to riskantní krok, ale pracoval pro některé společnosti, které se vidí jako průmyslu disruptory. (Pro související obsah, přečtěte si: Čtyři Industries ohrožen Tech inovace.) Jakmile se společnost, jako je Twitter nebo Uber startuje, bude název vytvoří svůj vlastní význam a mluvit sama za sebe.
 
Riskovat a "Uberize"
Nejenže Uber vytvoření nové sloveso pro kuplířství autoservisy, ale také přišel se slovo, které lidé používají pro jiné účely než dopravu věci. Obchod má vyletěl od svého uvedení na trh v roce 2009. (Související čtení, viz: Co je Uber stojí?). Chcete-li "uberize" něco nutně neznamená objednat autoservis, který by byl úspěch sám o sobě. "Uberizing" má nyní sdílení ekonomiku konotaci, znamenat vytvoření platformy pro osoby na osobu nákup a prodej služeb. Industries, které byly "Uberized" zahrnují vše od pohostinství (o Airbnb), pes sedí (od DogVacay) do různých míst a řemesel TaskRabbit.
online pujcka ihned Nové Město nad Metují
pujcky bez prace
equa bank půjčka recenze
online pujcky Javorník
rychlá půjčka na směnku
online pujcky ihned Kroměříž
online nové pujcky pred výplatou Varnsdorf
půjčka mezi firmami
bezva půjčka před výplatou
pujcka frydek mistek
prvni pujcka zdarma
online pujcky bez registru Domažlice
pujcka 1000 kc ihned na ucet po telefonu
Půjčky 1000
online nové pujcky pred výplatou Jirkov
rychla online půjčka do 15min
nove pujcky brno
online pujcka Ždírec nad Doubravou
online nové pujcky pred výplatou Nýřany
rychlé půjčky chomutov pro problémové klienty
online pujcka pred výplatou Bystřice nad Pernštejnem
online pujcky ihned Velké Bílovice
rychlá půjčka na ruku
Web Marketing: nezbytnou složkou
Ujistěte se, že vaše jméno je vyhledávač přátelský. Digitální marketingový specialista by vám měl poradit na budování strategie. Jak máte v plánu získat zákazníky bude mít vliv na vaše webové strategie a název. Například, pokud budete doufat, že stavět zákazníky prostřednictvím vyhledávače, budete potřebovat název píše správný způsob (bez Lyft nebo Flickr.) Pokud doufáte, že vybudovat unikátní značku, jméno je méně důležitá. (Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si: Jak vaše Startup může dělat marketing / PR na levné.)
 
Na konci, nemusíte se příliš dohnal s názvem domény. Pokud se název domény je pořízena legitimní společnosti nebo squatter místa, kdy značka dostane dostatečně velký si můžete koupit doménu, jestli je to stále prioritou. Vezměte nějakou váhu z ramen uznáním mnoha společnostem alternativ k dot com, nebo ti s názvy domén, které se liší od názvu společnosti.
 
Sečteno a podtrženo
Pamatujte si, že nejdůležitější aspekty vašeho startu se vztahují na skutečné přidané hodnoty a produkt nebo službu, které jsou nezbytné pro váš obchodní model. Nicméně, skvělé nápady někdy dostat vlevo v prachu kvůli špatné plánování a nedostatek strategického marketingu. Silný název může pomoci vaše marketingové úsilí. Zvolte název, který vysvětluje, přesně to, co vaše společnost znamená, nebo chytí pozornost lidí. Zakladatelé mohou mít spíše riskantní přístup a pokusit se vytvořit nové slovo, strategii, která byla velmi efektivní pro některé průmyslové disruptorů, jako Uber. Ať už je plán, majitelé se musí ujistit, že výzkum a postupy správné ochranná známka byla přijata, a že web bude přátelský zvolených klíčových slov. Stejně jako všechna rozhodnutí zapojených do startu, všechno je předmětem drastické změny. Chcete-li zajistit úspěch, zakladatelé nikdy nesmí být ženatý s jakýmkoli jménem nebo výsledek.
pujcka pred vyplatou liberec
poskytne mi nekdo pujcku na smenku karlovy vary
online pujcka ihned Meziboří
pujcka online ihned Valtice
rokycany pujcky do vyplaty
půjčka 20000 na op
provident druha pujcka
pujcka trinec
nebankovní pujčky ihned na účet
pujcky online ihned Stráž pod Ralskem
půjčka předčasné splacení zdarma
půjčky dalibor kubeš
pujcky rychle na ruku
studentská půjčka gaudeamus
pujcka online Sedlčany
pujcky online bez registru Jevíčko
rychlá půjčka až 5 tisíc
studentska pujcka hned
online nebankovní rychlé pujcky ihned Vlašim
pujcky online ihned Zliv
pujčka pred výplatou fio
půjčka do 5000 okamžitě všem non stop
půjčka do 2 tisíc
okamžitá půjčka od soukromé osoby
nebankovni pujcky na zastavu
nebankovní půjčky před vyplatou bez registru
rychla pujcka online Příbor

 

Kontakt

Rychlá půjčka před výplatou

© 2016 Rychlá půjčka online CZ.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode