Ať už budete muset pokračovat v práci po odchodu do důchodu, nebo se rozhodnete, existují skutečné přínosy pro to - a oni nejsou veškeré finanční.
 
Pracovní má pozitivní vliv na váš život, studie ukazují, ze vás udrží v kondici fyzicky k nabídce duševní stimulaci. Podílející se na práci také působí proti sociální izolaci, které mohou být tak škodlivé pro zdraví starších dospělých.
 
V každém případě, zůstat v práci, pokud máte tušení, co budete dělat, když necháte. Udělejte si čas přijít na plán. My všichni potřebujeme smysl života, a to může být těžké najít sledování televize nebo přičemž v příležitostné golfové hry. Studie z roku 2009 z Journal of Occupational Health psychologie ukázal, že lidé, kteří pracují po odchodu do důchodu - plný úvazek nebo na částečný úvazek - jsou obecně zdravější a šťastnější než ti, kteří jsou plně v důchodu.
 
Budete Prodlužte vaše úspory Years
Zvažte finanční výhody, které plynou, když jsme se pokračovat v práci kolem odchodu do důchodu. Zůstat na práci, pokud nemáte dostatek úspor, nebo obavy, že by vás mohly přežije své peníze může být dobrá strategie, odborníci radí. Pracovní umožňuje vaše úspory, aby i nadále růst, zatímco vy stále těžit z výhod výplatní pásku.
 
Další důvody pokračovat v práci po odchodu do důchodu zahrnují prodlouženou výhody zaměstnavatele, zejména zdravotní pojištění. Vaše společnost také může nadále přispívat k 401 (k) a životního pojištění.
online pujcky ihned Slatiňany
pujcka jen dlužníkům
pujcka na op ihnf
pujcky bez registru online Hanušovice
online pujcky ihned Lom
rychla pujcka online Františkovy Lázně
online pujcky ihned Jevíčko
kalkulačka úroků z půjčky
online nové pujcky pred výplatou Votice
online pujcky bez registru Slavkov u Brna
zvýšení úvěru ge
pujcka domu jihlava
rychla pujcka vamberk
nebankovní pujcky online Kutná Hora
online pujcky Strakonice
pujcka online ihned bez registru Dubí
sms pujčky
pujcka online ihned Smiřice
půjčky na směnku v olomouci
online pujcky bez registru Třemošnice
pujcky do dvoutisic
pujčka na směnku česká třebová
autopůjčka bez registru
pujcky i ihned
pujcka hned uherske hradiste
pujcky ceska posta
hotovostní půjčka praha
nebankovni pujcky do 5000kc
pujcka brno ihned
pujcka online ihned bez registru Rtyně v Podkrkonoší
cetelem půjčka recenze
pujcka na ruku hned cesky tesin
půjčky ihned pro nezaměstnané
fofr pujcka ostrava
online nebankovní rychlé pujcky ihned Chodov
domácí půjčky
kratkodoba pujcka ihned na ucet
pujcka online ihned Uhlířské Janovice
osobní pujčka cetelem
rychle pujcky do 50000
rychlí pujcky na šek
půjčka od lidí ihned
aše dávky sociálního zabezpečení, je také faktor. Ty budou vyplaceny téměř 8% více za každý rok zpozdit svůj nárok v minulosti plné důchodového věku (66, nebo 67 pro ty, narozený v roce 1960 nebo později) až do věku 70. Pokud jste zdravý a ochotni pracovat, proč ne požadovat více později? (Více viz Chcete se odejít do předčasného důchodu? Zamyslete se znovu.) Pokud máte důchod, pracuje několik let, může být také užitečné, protože důchody jsou vypočteny na základě platu a odpracovaných let.
 
Některé páry mohou chtít, aby koordinovaly své odchody do důchodu - řekněme, aby se zabránilo situaci jednoho frustrovaného manžela sedět doma sám surfování cestovní stránky, zatímco jiné míří do úřadu každé ráno. V takovém případě je starší manžel může pokračovat v práci několik dalších let, než ostatní narazí důchodového věku.
 
Nemusí to být stejný Work
Takže jaké jsou nejlepší nápady práce pro důchodce, kteří nechtějí odejít do důchodu?
 
1. Pokud jste prostě milují svou práci a své dovednosti jsou oceňovány, a pak dál dělat to. Pokud zůstanete ve stejném oboru, snížením počtu hodin nebo přechodu na částečný úvazek místo na plný úvazek může být možné.
 
 
2. Práce jako konzultant ve svém oboru, a to zejména pokud je nastavena vaše dovednosti je v poptávce. Ty mají dlouholeté zkušenosti, nemluvě o připojení, a společnost by mohla platit vyšší platy pro poradce, který poskytuje potřebnou službu nezatížená balíčku výhod. Protože tento druh práce je sporadické, rozšířit své kontakty s okem k dalšímu umístění v budoucnosti.
 
3. Vezměte si své dovednosti, aby neziskové organizace nebo začínajících, aby rádce ostatní. Máte-li malou firmu nebo novinářské zázemí, například, můžete pomoci vytvořit komunitní noviny. Pokud jste udělali na trh, by nezisková použít odborné znalosti, aby dostat slovo; někdo, kdo má vzdělání pozadím mohl nabídnout vzdělávací služby, doučování nebo pracují v centrech denní péče.
 
4. Vezměme si malý maloobchod, zvláště pokud máte kolekce - knihy, starožitnosti, modely letadel. Reklama může být nyní provádět on-line, na malé nebo žádné náklady a prodeje provedené přes eBay nebo Craigslist. Můžete utrácet jednou nebo dvakrát ročně pronájem stánku na veletrhu nebo bleší trh.
 
5. Práce na částečný úvazek se může odvolat k vám, s ohledem na méně stresu a odpovědnosti. Dalo by se uvažovat o maloobchodu, call centra, doučování, a to i hlídání dětí. Některé částečný úvazek budou mít výhody, které by mohly vynahradit nízký plat. Například, práce v divadle vám dává šanci být po ruce pro show, nebo získat volné vstupenky, zatímco mnoho restaurací dát svým zaměstnancům zdarma jídlo před jejich směny.
 
6. Naučte se nové dovednosti, které bude trénovat, pro další kariéru. Prostřednictvím odboru Service Senior Společenství pracovní program je zaměstnanost (SCSEP), rekvalifikace a pracovní příležitosti jsou k dispozici pro lidi, kteří nepracují, nebo nemohou najít práci, za předpokladu, že jsou 55 a starší. Program pomáhá dotovat práci na částečný úvazek a školení v prospěšných prací polohách tak, že starší pracovníci mohou přejít na nedotovanou, pracovních míst v soukromém sektoru.
 
7. Vyjměte stránky z libovolného umělcovy scénáře a zůstat zasnoubená. Umělci, spisovatelé, zpěváci i nadále dobře fungovat mimo tradiční odchodu do důchodu let, obvykle proto, že milují práci. A oni milují práci, protože oni vlastní to, píše Fred Vettese, spoluautor "Skutečný odchod do důchodu: Proč ty by mohly být lepší, než si myslíte, a jak se dělá se to stalo." Být pod kontrolou, a to zejména v případě, uvidíte, že váš pracovní život jako výraz vaší kreativity, zajišťuje delší, produktivnější zážitek.
výpočet půjčky v excelu
olomouc pujcky 3000
rychla pujcka online Trmice
online pujcky ihned Libochovice
půjčka do 20tisíc bez registru ostrava
online nové pujcky pred výplatou Moravský Krumlov
Půjčky 3500
pujcky online ihned na úcet Velvary

Kontakt

Rychlá půjčka před výplatou

© 2016 Rychlá půjčka online CZ.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode